نام وب سایت خودتان را با وای کلیک برند سازی کنید تا در صفحه اول گوگل دیده شوید!

تبلیغات کلیکی رایگان

کاربران محترم با کلیک بر روی آگهی کاربران دیگر و با کسب حداقل 1000 تومان آگهی خودتان را شارژ کنند. به این ترتیب همه کاربران میتوانند آگهی های همدیگر را کلیک نمایند و بصورت رایگان آگهی خودشان را شارژ کنند.
کاربرانی که وقت این کار را ندارند می توانند حساب خود را شارژ کنند و کلیک خریداری کنند آگهی خود را ثبت نمایند.
کاربرانی که کسب درآمد کرده اند میتوانند طبق قوانین سایت به مدیریت واگزار نمایند پول خود را دریافت نمایند. و یا آگهی سایت های دیگران را ثبت نمایند ودرآمد خود را بصورت تبلیغات کلیکی به هر قیمتی که دوست داشتند بفروشند.
( توصیه ما به آگهی دهندگان محترم که بیش از 5000 کلیک آگهی خود را ثبت کرده اند لطفا بهبود رتبه الکسای سایت خود را چک کنید Alexa و با آمارگیر بازدیدهای روزانه را چک کنید)
الکسا این امکان را برای شما فراهم می کند که خودتان را با رقیبانتان مقایسه کنید. با وای کلیک رتبه الکسای سایتتان را بالا ببرید و خودتان را با رقیبانتان مقایسه کنید. شما به راحتی می توانید سایت خود را با رقیبانتان مقایسه کنید.هر چه رتبه بهتری داشته باشید اعتبار بیشتری نزد کاربران دارید

راهنمای سایت

لطفا همه منو های راهنما را با دقت مطالعه نمائید اگر به دنبال تبلیغات اینترنتی هستید، وای کلیک به شما کمک می‌کند تا با هر بودجه‌ای و در هر زمانی،تبلیغات خود را در سطح اینترنت ش

راهنمای ثبت و شارژ آگهی در 2 مرحله

مرحله 1 - از منوی ثبت آگهی جدید وارد صفحه ثبت آگهی می شوید آگهی خودتان را درج کنید و کلید ثبت آگهی را فشار دهید . ( شکل زیر )


مرحله 2 - وارد صفحه آگهی های من می شوید و در بخش اختصاص کلیک به آگهی خود کلیک اختصاص دهید. ( شکل زیر )


قابل ذکر است که آگهی شما بعداز تایید از طرف مدیر سایت
و شارژ آکهی توسط شما در سایت جهت کلیک برای کاربران سایت نمایش داده میشود.
توجه داشته باشید که آگهی های ثبت شده تا لحظه ای که شارژ نشده باشند برای کاربران سایت قابل مشاهده نیست