نام وب سایت خودتان را با وای کلیک برند سازی کنید تا در صفحه اول گوگل دیده شوید!

تبلیغات کلیکی رایگان

کاربران محترم با کلیک بر روی آگهی کاربران دیگر و با کسب حداقل 1000 تومان آگهی خودتان را شارژ کنند. به این ترتیب همه کاربران میتوانند آگهی های همدیگر را کلیک نمایند و بصورت رایگان آگهی خودشان را شارژ کنند.
کاربرانی که وقت این کار را ندارند می توانند حساب خود را شارژ کنند و کلیک خریداری کنند آگهی خود را ثبت نمایند.
کاربرانی که کسب درآمد کرده اند میتوانند طبق قوانین سایت به مدیریت واگزار نمایند پول خود را دریافت نمایند. و یا آگهی سایت های دیگران را ثبت نمایند ودرآمد خود را بصورت تبلیغات کلیکی به هر قیمتی که دوست داشتند بفروشند.
( توصیه ما به آگهی دهندگان محترم که بیش از 5000 کلیک آگهی خود را ثبت کرده اند لطفا بهبود رتبه الکسای سایت خود را چک کنید Alexa و با آمارگیر بازدیدهای روزانه را چک کنید)
الکسا این امکان را برای شما فراهم می کند که خودتان را با رقیبانتان مقایسه کنید. با وای کلیک رتبه الکسای سایتتان را بالا ببرید و خودتان را با رقیبانتان مقایسه کنید. شما به راحتی می توانید سایت خود را با رقیبانتان مقایسه کنید.هر چه رتبه بهتری داشته باشید اعتبار بیشتری نزد کاربران دارید


وای کلیک

اطلاع رسانی کاربران عزیز لطفا با دقت بخوانید

مدیریت وب سایت وای کلیک به شما کاربران عزیز که از این سایت دیدن میکنید ضمن خوشامد گویی مطالبی را در مورد سایت وای کلیک به عرض دوستانی که می خواهند از این وب سایت به هر صورت چه برای تبلیغ و بازدید سایت خودشان چه آن دسته از دوستانی که میخواهند از سایت کسب درآمد هر چند اندک کسب نمایند عرض نمایم.


وای کلیک

قابل توجه آگهی دهنگان محترم

آگهی دهندگان محترم باید توجه داشته باشند کاربرانی که از این طریق سایت شما کلیک می کنند در واقع یک مشتری نمی باشند صرفاً جهت کسب درآمد، کلیک می کنند، بازدید از سایت فقط و فقط برای بهینه سازی سایت انجام میشود. بازدیکنندگان ما مشتری نیستند.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که راه‌های بهبود رتبه الکسا (Alexa) برای شما اهمیت فراوانی دارد،
وای کلیک این کاررا با کمترین هزینه برای شما انجام میدهد.

وبسایت الکسا (Alexa) با توجه به میانگین کمی و کیفی بازدید کاربران در بازه‌های مختلف از وبسایت‌ها به آنها رتبه و رنکینگ اختصاص می دهد و این رتبه برای مقایسه وبسایت‌ها بسیار مفید و پراهمیت است. از جمله مواردی که وبسایت الکسا زیر ذره‌بین قرار می‌دهد، بازدیدگنندگان با آی پی های مختلف است که وای کلیک این کاررا با بهترین روش انجام میدهد.

شما تبلیغ دهندگان محترم هم می توانید با کلیک بر روی تبلیغات درآمد مربوط به آن را به خود اختصاص دهید و با کل درآمد کسب شده آگهی های خود را شارژ نمائید


وای کلیک

قابل توجه کاربران محترم کسب درآمد کلیکی

شما با ثبت نام (کاملا رایگان و بدون هزینه )در سایت و ورود با نام کاربری خود به ناحیه کاری پروفایل خود
در صفحه اول پروفایل خود لیست آگهی های فعال و دارای شارژ که توسط کاربران دیگر درج شده را مشاهده میکنید
می توانید با کلیک بر روی تبلیغات درآمد مربوط به آن را به خود اختصاص دهید

نحوه دریافت و استفاده از درآمد
با به حد نصاب رسیدن درآمد کلیک ها ، یعنی مبلغ هفت هزار تومان شما میتوانید از منوی حساب کاربری - درخواست واریز، مبلغ درخواستی خود را ثبت نمائید تا در اسرع وقت مبلغ درآمد خود را دریافت نمایید
درضمن شما می توانید با کل درآمد کسب شده آگهی های خود را شارژ نمائید .


وای کلیک

برچسب تبلیغات کلیکی

درج آگهی رایگان،درج آگهی رایگان: آگهی و نیازمندیها و تبلیغات،آگهی رایگان،تبلیغات رایگان،نیازمندیهای ایران،دیجی آگهی - درج آگهی رایگان،معرفي سايت معتبر جهت ثبت آگهي رايگان | سودآور،ثبت آگهی رایگان: تبلیغات رایگان، نیازمندیها، آگهی لینک دار،ثبت آگهی رایگان /آگهی رایگان/سایت تبلیغاتی،تبلیغات و درج آگهی رایگان،سایت آگهی رایگان،درج تبلیغات رایگان،ثبت آگهی رایگان در گوگل،آگهی رایگان همشهری،آگهی رایگان ایستگاه،آگهی رایگان اینترنتی،درج آگهی رایگان در سایت های معتبر،آگهی های رایگان،تعرفه قیمت تبلیغات کلیکی-تعرفه افزایش رتبه،تبلیغات کلیکی, بهبود رتبه الکسا با تبلیغات کلیکی، تبلیغات کلیکی ارزان ، تبلیغات کلیکی رایگان،خرید کلیک،خرید کلیک گوگل،تعرفه تبلیغات در سایت های پربازدید،افزایش کلیک روی تبلیغاتسایت تبلیغات پولی ارزان،درآمد کلیکی ایرانی،سایت های کسب درآمد اینترنتی، کسب درآمد کلیکی،درآمد کلیکی ایرانی،کسب درآمد از طریق کلیک برروی تبلیغات،درآمد اینترنتی با کلیک در ایران،کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی،تبلیغات کلیکی تلگرام،درآمد کلیکی خارجی،تبلیغات کلیکی برای وبلاگ،آمد اینترنتی با کلیک،سایت های کسب درآمد اینترنتی،کسب درآمد از طریق تبلیغات کلیکی،درآمد کلیکی ایرانی،سایت کلیک پول،کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی،درآمد کلیکی خارجی،کسب درامد اینترنتی واقعی،کلیک طلا،کسب درآمد از طریق تبلیغات کلیکی،سیستم تبلیغات کلیکی،تعرفه قیمت تبلیغات کلیکی-تعرفه افزایش رتبه،تبلیغ|تبلیغات|افزايش بازديد| بهينه سازي سايت|افزايش پیج رنک|افزايش آمار بازديد|خريد بازديد|افزايش لینک،تبلیغات کلیکی ارزان قیمت،سفارش تبلیغات کلیکی. روشی است که در آن کاربران با کلیک بر روی تبلیغات کلیکی هم کسب درآمد کرده و هم از سایت تبلیغ شونده بازدید به عمل می آورند.،تبلیغات کلیکی'کسب درآمد'بهبودرتبه،بزرگترین سایت تبلیغاتی و کلیکی کسب درآمد از اینترنت ایران،تبلیغات اینترنتی متنوع | کسب،تبلیغات کلیکی , افزایش ورودی گوگل, فعالیت های درخواستی و کسب درآمد اینترنتی رایگان،خرید و فروش تبلیغات اینترنتی،تبلیغ بنری کلیکی در سرویس وبلاگدهی راحت بلاگ با قیمت بسیار ارزان و کیفیت بالا با توجه به اینکه تبلیغات،تبلیغات کلیکی هدفمند در تلگرام می توانید مشتریان واقعی خود را پیدا کنید و در نهایت میزان فروش محصولاتتان را افزایش دهید. ... کسب و کار خود را با تبلیغات کلیکی ،تبلیغات کلیکی بسیار ارزان و پیشرفته رتبه الکسای،تعرفه تبلیغات در گوگل | قیمت تبلیغات کلیکی گوگل،تبلیغات کلیکی ارزان قیمت،تعرفه تبلیغات در سایت های پربازدید،خرید کلیک گوگل،تعرفه تبلیغات،