نام وب سایت خودتان را با وای کلیک برند سازی کنید تا در صفحه اول گوگل دیده شوید!

تبلیغات کلیکی رایگان

کاربران محترم با کلیک بر روی آگهی کاربران دیگر و با کسب حداقل 1000 تومان آگهی خودتان را شارژ کنند. به این ترتیب همه کاربران میتوانند آگهی های همدیگر را کلیک نمایند و بصورت رایگان آگهی خودشان را شارژ کنند.
کاربرانی که وقت این کار را ندارند می توانند حساب خود را شارژ کنند و کلیک خریداری کنند آگهی خود را ثبت نمایند.
کاربرانی که کسب درآمد کرده اند میتوانند طبق قوانین سایت به مدیریت واگزار نمایند پول خود را دریافت نمایند. و یا آگهی سایت های دیگران را ثبت نمایند ودرآمد خود را بصورت تبلیغات کلیکی به هر قیمتی که دوست داشتند بفروشند.
( توصیه ما به آگهی دهندگان محترم که بیش از 5000 کلیک آگهی خود را ثبت کرده اند لطفا بهبود رتبه الکسای سایت خود را چک کنید Alexa و با آمارگیر بازدیدهای روزانه را چک کنید)
الکسا این امکان را برای شما فراهم می کند که خودتان را با رقیبانتان مقایسه کنید. با وای کلیک رتبه الکسای سایتتان را بالا ببرید و خودتان را با رقیبانتان مقایسه کنید. شما به راحتی می توانید سایت خود را با رقیبانتان مقایسه کنید.هر چه رتبه بهتری داشته باشید اعتبار بیشتری نزد کاربران دارید

لطفا سئوال یا پرسش خود را مطرح فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

پرسش و پاسخ سال 96

محمد - 1396/12/23

سلام کسب درام ۶۰۰ تومان یهنی ۶۰۰ هزار تومان
markal1 - 1396/8/29

سلام وقتی که سایت های تبلیغاتی کلیکی درآمد زا تمام شدند یعنی بر روی همه آنها کلیک شد ،چه زمانی طول می کشد دوباره این سایت های تبلیغاتی قرار داده شوند که دوباره درآمد زایی صورت گیرد ؟؟ آیا زمان خاصی از روز این سایت ها بارگزاری میشوند ؟؟؟؟

----------------------------------------

جواب سئوال : سایت های تبلیغاتی هر 24 ساعت یک بار نمایش داده میشه یعنی 12 هر شب دوباره بارگزاری میشود. اگر وسط روز سایت تبلیغاتی جدیدی ثبت شود آن هم دیده می شود


markal1 - 1396/8/29

سلام آیا داشتن چندین پنل کاربری مجاز است یا ممنوع ؟؟

----------------------------------

جواب سئوال : بند دوم قوانین سایت کاربران فقط می توانید دارای یک حساب کاربری (با یک نام و نام خانوادگی که غیر قابل ویرایش خواهد بود) نام کامل خود را درج کنید اگر شما بیشتر از یک حساب برای خود ایجاد کنید بدون توجه به نوع وضعیت حساب یا موجودی شما ، تمامی حساب های ایجاد شده شما بدون هیچگونه اطلاع قبلی مسدود و حذف خواهد شد و هیچگونه مبلغی به شما باز گردانده نخواهد شد.


 

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری
 
 سامانه تبلیغاتی (وای کلیک) باهدف ایجاد درآمدزایی وتوسعه ارتباطات و تبلیغات بنری درایران اقدام به راه اندازی سامانه تبلیغاتی مبتنی برکلیک نموده و دراین راستا منبع درآمدی را برای کاربران اینترنتی در ایران نموده 
 
سامانه تبلیغاتی
افزایش بازدید، بهبود رتبه الکسا و بالا بردن ترافیک وبسایت ها با بهترین روش می باشد به گونه ای که در بهبود رتبه الکسای سایت ها تاثیر چشم گیری خواهد داشت. تاثیر این روش در یک بازه ده روزه قابل مشاهده می باشد.